avast! Internet Security 7 Deneme Sürümü (Windows)

En iyi korumamızla kendinizi iyi hissedin

avast! Internet Security, virüslere, casus yazılımlara ve 2012 yılındaki diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı en iyi korumayı sağlamak için avast! SafeZone™ ve yeni karma bulut teknolojileri ile tamamlanmış, eksiksiz bir antivirüs, antispyware, antispam ve güvenlik duvarı koruması sunar.

İnternet alışveriş ve bankacılık işlemlerini hiç endişelenmeden yapın

SafeZone internet üzerinde alışveriş veya bankacılık işlemleri yaparken hassas finansal işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için masaüstünüzde özel ve yalıtılmış sanal bir pencere oluşturur.

İnternet’te rahatsız edilmeden gezinin ve sosyalleşin

Sandbox internette gezinme ve programları sanal olarak çalıştırma (bilgisayarınızın dışında) olanağı verir; Web, IM ve P2P kalkanları ise sosyal ağlarda (Facebook, Twitter vb.), IM sohbetlerinde (Skype, ICQ vb.) veya dosya paylaşım sitelerinde güvende olmanızı sağlar.

Gerçek zamanlı korumadan yararlanın

Karma bulut teknolojisi virüs veritabanı güncellemelerinizin akışını bilgisayarınıza gerçek zamanlı olarak yaptığı için tüm virüs tanımları Virüs Laboratuvarımız tarafından bilinir olduğu anda avast! yazılımınızda da bulunur.

Tıklamadan önce neyin geldiğini bilin

Bulut tabanlı FileRep özelliğimiz riskleri belirlemek için seçme ölçütünü (yaygınlık ve ortaya çıkma gibi) kullanarak sayısız dosyada saygınlık verileri tuttuğundan, bir dosyanın saygınlığı hakkında sizi önceden uyarabiliriz.

Kimliğiniz yalnızca sizde kalsın

Yerleşik sessiz güvenlik duvarınız bilgisayar korsanlarını ve bilgisayarınızdan hassas kişisel verilerinizi çalmak için yapılan diğer yetkisiz erişim girişi denemelerini engeller. E-dolandırıcılık girişimleri yerleşik antispam aracılığıyla önlenir.

avast! geçmişinizi görün

AVAST Hesabı portalınız avast! ile ilişkili tüm verileriniz için kişisel dizininizdir. Her ay sizin için en önemli ayrıntılara (örneğin, engellenen virüs bulaşmış site sayısı) yönelik genel bir bakış sunan bir Güvenlik Raporu da hazırlıyoruz.

Ağınızdaki “Bilgisayar Kurdundan” yardım alın

Yeni Uzaktan Yardım özelliğimiz yardım etmek isteyen bir aile üyesinden veya arkadaşınızdan uzaktan destek almaya başlamanızı sağlar. Sizin tarafınızdan başlatılır, AVAST’ın sunucuları aracılığıyla yönlendirilir, güvenlik duvarlarını geçer ve istediğiniz zaman sizin tarafınızdan sonlandırılabilir.